Керівництво компанії

Фелик Сергій Васильович Директор технічний Народився в 1981 році, освіта – вища, закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу. В енергетиці працює з 2003 року. На посаді директора технічного AT "Чернігівобленерго" з серпня 2018 року.
Бондар Роман Володимирович Директор комерційний Народився в 1984 році, освіта – вища, закінчив Черкаський державний технологічний університет, за спеціальністю "електротехнічні системи та електропостачання". В енергетиці працює з 2003 року. На посаді директора комерційного AT "Чернігівобленерго" з травня 2013 року.
Лапигін Ігор Олександрович Директор з інформаційних технологій Народився в 1978 році, освіта – вища, закінчив Східноукраїнський національний університет, за спеціальністю «системне програмування». По закінченню Сумського державного університету здобув кваліфікацію магістр з "Адміністративного менеджменту". На посаді директора з інформаційних технологій AT "Чернігівобленерго" працює з березня 2015 року.
Пономар Юрій Володимирович Директор з правової роботи Освіта – вища, закінчив Московський державний відкритий університет, юрист. В Товаристві працює з 1998 року. Обіймає посаду директора з правової роботи AT "Чернігівобленерго" з березня 2015 року.
Куценко Віктор Володимирович Головний бухгалтер Народився в 1977 році, освіта – вища, в 2000 році закінчив Чернігівський державний інститут економіки і управління за спеціальністю "Облік і аудит", за фахом економіст. В енергетиці працює з 1999 року. На посаді головного бухгалтера компанії з лютого 2006 року.
Степаненко Андрій Сергійович Директор Сервісного Центру Народився 13.02.1984 року в с. Жукотки, Чернігівського району, Чернігівської області. Освіта – вища. У 2006 році закінчив Чернігівський державний технологічний університет за спеціальністю «Інженер-електрик». В енергетиці працює з 2006 року. З травня 2019 обіймає посаду Директора Сервісного Центру АТ «Чернігівобленерго».
Лавро Олександр Васильович Директор з забезпечення діяльності Народився в 1976 році, освіта – вища, закінчив Чернігівський державний інститут економіки та управління за спеціальністю облік і аудит. В енергетиці працює з 2002 року. На посаді Директора з забезпечення діяльності АТ "Чернігівобленерго" з липня 2020 року.
Синявський Ігор Михайлович Директор з капітального будівництва та інвестицій Народився в 1986 році, освіта – вища, закінчив Чернігівський державний технологічний університет за спеціальністю комп’ютерні системи і мережі. В енергетиці працює з 2010 року. На посаді Директора з капітального будівництва та інвестицій АТ "Чернігівобленерго" з березня 2017 року.
Волохін Юрій Васильович Директор з охорони праці Народився в 1980 році, освіта – вища, закінчив Сумський технікум харчової промисловості, Харківську національну академію міського господарства за спеціальністю "Електротехнічні системи електроспоживання". В енергетиці працює з 2001 року. На посаді Директора з охорони праці АТ "Чернігівобленерго" з січня 2021 року.
Журбін Валерій Олександрович Директор з персоналу Народився в 1973 році, освіта – вища, закінчив Чернігівський державний інститут економіки та управління за спеціальністю «фінанси». В енергетиці працює з 1995 року. На посаді директора з персоналу АТ "Чернігівобленерго" з червня 2021 року.