Для підвищення якості обслуговування споживачів електричної енергії м. Чернігова та Чернігівської області у складі АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» працює Інформаційно-консультаційний центр (ІКЦ).

ІКЦ є загальнодоступним центром для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та населення, які є споживачами електричної енергії або мають намір ними стати та звернулися за консультацією, отриманням інформації або для розв’язання суперечних питань, які можуть виникати між Товариством та споживачами/ заявниками.

Спеціалісти центру ІКЦ надають інформацію та консультації в межах ліцензійної діяльності ОСР на безоплатній основі з питань:

  • особливостей договірних відносин з оператором системи розподілу (ОСР) та оформлення/ переоформлення договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії;
  • надійності електропостачання та якості електричної енергії;
  • тарифів на розподіл для юридичних та фізичних осіб;
  • порядку та причин припинення послуги з розподілу електричної енергії;
  • купівлі, експлуатації й обслуговування засобів обліку електроенергії, встановлення засобів обліку електроенергії диференційованих за періодами часу (багатотарифних) тощо та порядку оплати за надані послуги;
  • прав, обов’язків та відповідальності оператора системи розподілу та споживача електричної енергії;
  • нормативних документів, які регулюють відносини в сфері електроенергетики.

Також ІКЦ здійснює листування зі споживачами електричної енергії, підприємствами, органами виконавчої влади, організаціями та іншими установами в межах своєї компетенції.

Для розв’язання суперечностей та конфліктних ситуацій, які виникли між Товариством та споживачем/ замовником, створена Комісія ІКЦ, до складу якої  входять представники АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО», Сектору НКРЕКП у Чернігівській області та Управління Держенергонагляду у Чернігівській області.

Якщо у Вас виникли питання або Ви зіткнулися з непорозуміннями з питань щодо розподілу електричної енергії та/чи надання послуг Товариством звертайтесь до ІКЦ за адресою: 14000, м. Чернігів, телефон: (0462) 654-107.

  Графік роботи  ІКЦ:

Пн-Чт


Пт

Перерва Вихідні:

з 8  00  – 17 00

з 8  00  – 15 45;

з 12 00 – 12 45.

сб, нд